| Brand | Carolina Living |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bar Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 15098626 |
| Color | 36" Espresso |
| Size | 36" |
| Condition | new |
| Material | Veneer |
Inspired by designs of classic Americana, the Fairview Round Pedestal Bar Table offers a traditional sensibility with a tough of modern glamour. A circular tabletop is supported by a lathe-turned pedestal on a wide base of carved feet.
| Brand | Carolina Living |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bar Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 15098626 |
| Color | 36" Espresso |
| Size | 36" |
| Condition | new |
| Material | Veneer |
SEI Furniture Danby Industrial 42-in. Ba... |
Carbon Loft Greenwood Industrial Metal P... |
Home Bar Unit, High Round Bar/Pub Table ... |
37.8 Inches Square Bar Table, Counter He... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $245.99 | $149.99 | $178.49 | $195.49 |
| Brand | SEI Furniture | Carbon Loft | Bluebell | Bluebell |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |