| Brand | ARCILLA ELEMENTAL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Vases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 62172704 |
| Color | Green - 9", 12"H |
| Size | Medium (8"-15") |
| Condition | new |
| Material | Glass |
Glazed design concept on glass create a modern rustic feel. This item ships in 1 carton. Glaze design creates two interior surface textures. Suitable for indoor use only. Made in India. This vase comes as a set of 2. Rustic style.
| Brand | ARCILLA ELEMENTAL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Vases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 62172704 |
| Color | Green - 9", 12"H |
| Size | Medium (8"-15") |
| Condition | new |
| Material | Glass |
Decorative Vase - Paper Mache Rustic Han... |
Ceramic Half Body Shape Flower Vase - Wh... |
Cream Ceramic 3D Floral Decorative Vase ... |
Decorative Vase - Paper Mache Rustic Han... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $69.49 | $21.09 | $83.49 | $73.48 |
| Brand | Sagebrook Home | Sagebrook Home | ARCILLA ELEMENTAL | Sagebrook Home |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |