| Brand | JONATHAN Y |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Ceiling Fans |
| Availability | In Stock |
| SKU | 69250696 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | 52" |
| Condition | new |
| Material | Metal,Crystal |
Our 52" chrome fan has swanky style, featuring a drum light embellished with crystal prisms. Five silver blades provide plenty of air flow by remote control. Mount this fan against the ceiling or use the extension rods to adjust the height.
| Brand | JONATHAN Y |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Ceiling Fans |
| Availability | In Stock |
| SKU | 69250696 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | 52" |
| Condition | new |
| Material | Metal,Crystal |
41 Inches Ceiling Fan with Light,5 ABS B... |
Flush Mount Ceiling Fan with Light and R... |
Hinkley Lighting Sawyer 36" Indoor / Out... |
47" Modern Dimmable LED Ceiling Fan with... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $128.99 | $172.49 | $1,499.00 | $130.99 |
| Brand | Kviflon | Ostweer | Hinkley Lighting | Sofucor |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |