| Brand | LNC |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Chandeliers |
| Availability | In Stock |
| SKU | 69856539 |
| Color | Black D12.5" x H10" |
| Size | D 12.5" x H 10" |
| Condition | new |
| Material | Metal,Glass,Art Glass |
Looking for a lighting source for adequate illumination, optimal quality, and unique design? You won't miss this one.
| Brand | LNC |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Chandeliers |
| Availability | In Stock |
| SKU | 69856539 |
| Color | Black D12.5" x H10" |
| Size | D 12.5" x H 10" |
| Condition | new |
| Material | Metal,Glass,Art Glass |
31 Inch Wide cabbage rose 6 lt Chandelie... |
Innovations Lighting Endless Possibiliti... |
Hinkley Lighting 48303 Altman 3 Light 60... |
Savoy House 1-7934-16 Matisse 16 Light 2... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $1,612.99 | $1,029.60 | $499.00 | $1,218.00 |
| Brand | Innovations Lighting | Hinkley Lighting | Savoy House | |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |