| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Outdoor Benches |
| Availability | In Stock |
| SKU | 74651519 |
| Color | Dark gray 49.6" x 19.7" x 23.6" |
| Size | 49.6" x 19.7" x 23.6" |
| Condition | new |
| Material | Acacia |
This stylish yet practical wooden patio storage bench will become focal point in your garden! Durable material: Solid acacia wood is a beautiful natural material. Acacia wood is a tropical hardwood, which is dense, sturdy, and durable.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Outdoor Benches |
| Availability | In Stock |
| SKU | 74651519 |
| Color | Dark gray 49.6" x 19.7" x 23.6" |
| Size | 49.6" x 19.7" x 23.6" |
| Condition | new |
| Material | Acacia |
Outsunny 2 Person Outdoor Glider Bench, ... |
SAFAVIEH Abia Victorian Wrought Iron 50-... |
SAFAVIEH Outdoor Living Hadley Victorian... |
Highwood Commercial Grade Weldon 6ft Bac... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $163.99 | $151.99 | $173.49 | $1,038.99 |
| Brand | Outsunny | Safavieh | Safavieh | highwood |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |