| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bar Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 81498988 |
| Color | Dark brown and black 23.6" x 29.5" |
| Size | 23.6" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Wood,Steel |
Create a romantic atmosphere with our elegant bistro table. The tabletop is made of MDF with wood grain pattern and is supported by a steel leg and base. It is easy to clean with just a damp cloth.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bar Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 81498988 |
| Color | Dark brown and black 23.6" x 29.5" |
| Size | 23.6" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Wood,Steel |
4-Tier Bar Cabinet, L-Shaped Home Bar Ta... |
31.5" Square Bar Table, Counter Height P... |
42" Tall Pub Square Bar Table Sintered S... |
L-Shaped Bar Cabinet, 4-Tier Corner Bar ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $278.49 | $179.99 | $224.49 | $274.99 |
| Brand | YUZHOU | FARFARVIEW | FATIVO | BLUEBELL |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |