| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Beds |
| Availability | In Stock |
| SKU | 83943526 |
| Color | White 81.5" x 41.3" x 35.4" |
| Size | 81.5" x 41.3" x 35.4" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
If you are looking for a robust bed frame for your bedroom, then this classic bed frame featuring an elegant and timeless design is the perfect choice for you!
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Beds |
| Availability | In Stock |
| SKU | 83943526 |
| Color | White 81.5" x 41.3" x 35.4" |
| Size | 81.5" x 41.3" x 35.4" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
Espresso Wood Modernity Twin Size Platfo... |
Platform Bed Wood Bed Frame with Trundle... |
Twin Size Wooden Platform Bed Frame with... |
Solid Wood Panel Platform Bed with Headb... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $304.49 | $301.99 | $221.99 | $409.99 |
| Brand | toswini | VIVIADORE | Velocisca | |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |