| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Beds |
| Availability | In Stock |
| SKU | 84222323 |
| Color | Black 81.5" x 61.4" x 35.4" - with footboard |
| Size | 81.5" x 61.4" x 35.4" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
If you are looking for a robust bed frame for your bedroom, then this classic bed frame featuring an elegant and timeless design is the perfect choice for you!
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Beds |
| Availability | In Stock |
| SKU | 84222323 |
| Color | Black 81.5" x 61.4" x 35.4" - with footboard |
| Size | 81.5" x 61.4" x 35.4" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
King Size Rustic Farmhouse Bed Frame wit... |
Espresso Modern Solid Wood Daybed, Sofa ... |
Hillsway Modern Curved Headboard Light G... |
Espresso Wood Modernity Twin Size Platfo... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $302.49 | $338.49 | $1,345.49 | $381.99 |
| Brand | VIVIADORE | toswini | toswini | |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |