| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85450558 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 8 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85450558 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 8 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
printed foam kitchen shelf liner Colorfu... |
Basicwise Multipurpose Metal Mesh Basket... |
72" Tall Kitchen Pantry Cabinet with Adj... |
100Pcs Kraft Paper Treat Bags, Greasepro... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $20.99 | $33.49 | $253.49 | $13.99 |
| Brand | Ray Star | Basicwise | Bestier | Unique Bargains |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |