| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85450683 |
| Color | 16 1/2" Depth |
| Size | 29 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85450683 |
| Color | 16 1/2" Depth |
| Size | 29 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
71 Inch Tall Farmhouse Arched Pantry Cab... |
Madesa Kitchen Pantry Storage Rack with ... |
HOMCOM 72" Kitchen Pantry, Modern 4-Door... |
White Bar Hutch Cabinet with Drawers, St... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $289.49 | $290.49 | $313.49 | $334.99 |
| Brand | Moasis | Madesa | Homcom | Timechee |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |