| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85450971 |
| Color | 23 1/2" Depth |
| Size | 34 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85450971 |
| Color | 23 1/2" Depth |
| Size | 34 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
Over the Door Organizer - 8-Tier Hanging... |
10pcs Sous Vide Bags Reusable Vacuum Foo... |
HOLD N' STORAGE Pull Out Cabinet Organiz... |
74" Kitchen Pantry Cabinet with Charging... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $112.49 | $14.49 | $59.99 | $516.49 |
| Brand | No | Unique Bargains | Hold N' Storage | CARMORICO |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |