| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451044 |
| Color | 18 1/2" Depth |
| Size | 11 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451044 |
| Color | 18 1/2" Depth |
| Size | 11 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
Roomfitters 62.99" Kitchen Pantry Cabine... |
Roomfitters 62.99" Kitchen Pantry Cabine... |
71" Metal Locking Storage Cabinet with A... |
Ray Star Grey or Green Floral Shelf line... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $463.99 | $468.49 | $311.99 | $20.99 |
| Brand | roomfitters | roomfitters | ZWYO HOSIMU | Ray Star |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |