| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451143 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 15 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451143 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 15 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
72.5" Tall Pantry Cabinet with Adjustabl... |
printed foam kitchen shelf liner Red Pin... |
HOLD N' STORAGE Pull Out Cabinet Organiz... |
HOMCOM 68" Kitchen Pantry Cabinet with C... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $542.99 | $21.99 | $62.99 | $296.99 |
| Brand | ZWYO HOSIMU | Ray Star | Hold N' Storage | Homcom |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |