| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451388 |
| Color | 22 1/2" Depth |
| Size | 31" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451388 |
| Color | 22 1/2" Depth |
| Size | 31" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
GDF Studio - Avalon Modern Curved Fluted... |
Kessebohmer 32 Inch Shelf-Mounted Kidney... |
Gourment Basic by Mikasa Stacking Nestin... |
6-Tier pantry over the door organizer - ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $194.99 | $675.00 | $38.49 | $119.49 |
| Brand | GDFStudio | Kessebohmer | Gourmet Basics by Mikasa | No |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |