| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451445 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 19 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451445 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 19 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
LYNK PROFESSIONAL® Slide Out Cutting Boa... |
HOMCOM 71" Kitchen Pantry, Freestanding ... |
74" Kitchen Pantry Cabinet with Charging... |
Traditional Freestanding 72.5" Kitchen P... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $64.99 | $396.49 | $516.49 | $436.99 |
| Brand | Lynk Professional | Homcom | CARMORICO | neno |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |