| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451453 |
| Color | 23 1/2" Depth |
| Size | 11" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451453 |
| Color | 23 1/2" Depth |
| Size | 11" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
Whitmor 6779-4414 Storage Rack... |
Expandable Silverware Drawer Organizer B... |
Farmhouse Large Kitchen Pantry Dining St... |
Kessebohmer Dispensa Series 10" Trays fo... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $58.99 | $61.49 | $847.99 | $1,168.40 |
| Brand | Whitmor | Denislawn | Kessebohmer | |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |