| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451454 |
| Color | 23 1/2" Depth |
| Size | 27 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451454 |
| Color | 23 1/2" Depth |
| Size | 27 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
72" Tall Kitchen Pantry Cabinet with Adj... |
83.7" Modern Tall Pantry Cabinet Set of ... |
100Pcs Kraft Paper Treat Bags, Greasepro... |
72" Steel Pantry Cabinet with Drawers & ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $253.49 | $916.99 | $13.99 | $322.99 |
| Brand | Bestier | ZWYO HOSIMU | Unique Bargains | ZWYO HOSIMU |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |