| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451680 |
| Color | 18 1/2" Depth |
| Size | 21 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451680 |
| Color | 18 1/2" Depth |
| Size | 21 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
printed foam kitchen shelf liner Red Pin... |
74" Kitchen Pantry Cabinet with Charging... |
Farmhouse Pantry Cabinet with 4-Tier Sto... |
Cheer Collection 2 Tier Heavy Duty Under... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $20.99 | $516.49 | $201.49 | $34.99 |
| Brand | Ray Star | CARMORICO | Moasis | Cheer Collection |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |