| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451707 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 29 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451707 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 29 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
30.1" Nordic Kitchen Pantry Cabinet with... |
6 Tier Over the Door Pantry Organizer Me... |
5-Shelf Adjustable Floor Standing Carbon... |
Sorbus Clear Lazy Susan Organizer Versat... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $589.99 | $116.49 | $64.49 | $26.99 |
| Brand | ZWYO HOSIMU | No | FCH | Sorbus |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |