| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451840 |
| Color | 19 1/2" Depth |
| Size | 31" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451840 |
| Color | 19 1/2" Depth |
| Size | 31" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
LYNK PROFESSIONAL® Pull Out Cabinet Orga... |
72.5" Tall Pantry Cabinet with Adjustabl... |
72" Tall Kitchen Pantry Cabinet with Adj... |
Household Essentials 6-basket Over-the-D... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $64.99 | $542.99 | $337.99 | $59.99 |
| Brand | Lynk Professional | ZWYO HOSIMU | Bestier | Household Essentials |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |