| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451911 |
| Color | 21 1/2" Depth |
| Size | 21 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451911 |
| Color | 21 1/2" Depth |
| Size | 21 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
Household Essentials Sliding Organizer, ... |
YBM Home Round Dish Wash Basin Dishpan, ... |
Set of 3 Bowls with Lids - Eco-Conscious... |
Hardware Resources 8 Inch Under Drawer B... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $84.49 | $97.49 | $27.95 | $538.88 |
| Brand | Household Essentials | YBM Home | Classic Cuisine | Hardware Resources |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |