| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451962 |
| Color | 18 1/2" Depth |
| Size | 13" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451962 |
| Color | 18 1/2" Depth |
| Size | 13" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
Ray Star Non-Slip Foam Shelf liner Great... |
72.5" Tall Pantry Cabinet with Adjustabl... |
Freestanding Kitchen Pantry with Glass D... |
100Pcs Kraft Paper Treat Bags, Greasepro... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $25.00 | $542.99 | $516.49 | $13.99 |
| Brand | Ray Star | ZWYO HOSIMU | ZWYO HOSIMU | Unique Bargains |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |