| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451977 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 34 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451977 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 34 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
Farmhouse 68" Kitchen Pantry Cabinet, Fr... |
HOMCOM Industrial Wooden Storage Cabinet... |
White Bar Hutch Cabinet with Drawers, St... |
Basicwise Multipurpose Metal Mesh Basket... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $235.99 | $183.49 | $334.99 | $33.49 |
| Brand | Homcom | Timechee | Basicwise | |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |