| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451984 |
| Color | 23 1/2" Depth |
| Size | 15" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451984 |
| Color | 23 1/2" Depth |
| Size | 15" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
3-Tier Wall Mount Shelf - 9.8"D x 43.3"W... |
6-Tier Over the Door Pantry Organizer, W... |
Hardware Resources UBPO Series 8 Inch Ba... |
Over the Door Pantry Organizer 9 Tier Me... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $279.99 | $171.99 | $691.13 | $164.99 |
| Brand | No | No | Hardware Resources | No |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |