| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85452422 |
| Color | 22 1/2" Depth |
| Size | 11 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85452422 |
| Color | 22 1/2" Depth |
| Size | 11 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
HOMCOM 68" Kitchen Pantry Cabinet with C... |
Over The Door Pantry Organizer - 5.11"D ... |
Kitchen Pantry Storage Cabinet w/ 5-tier... |
Retro-Modern Wall Display Cabinet Set wi... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $296.99 | $159.49 | $227.99 | $1,206.99 |
| Brand | Homcom | No | neno | ZWYO HOSIMU |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |