| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85452609 |
| Color | 22 1/2" Depth |
| Size | 19" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85452609 |
| Color | 22 1/2" Depth |
| Size | 19" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
HOMCOM Kitchen Buffet with Hutch, Freest... |
Kessebohmer 32 Inch Shelf-Mounted Kidney... |
Sorbus 2-Tier Clear Lazy Susan - Rotatin... |
Pantry Cabinet, Freestanding Kitchen Pan... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $416.17 | $675.00 | $40.99 | $235.99 |
| Brand | Homcom | Kessebohmer | Sorbus | Yun |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |