| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85452664 |
| Color | 19 1/2" Depth |
| Size | 17 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85452664 |
| Color | 19 1/2" Depth |
| Size | 17 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
74" Kitchen Pantry Cabinet with Charging... |
printed foam kitchen shelf liner GreatGr... |
Slide-A-Shelf Custom Made-To-Fit Slide-O... |
HOMCOM 41" Kitchen Pantry, Modern 2-Door... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $516.49 | $23.39 | $109.49 | $127.99 |
| Brand | CARMORICO | Ray Star | Slide-A-Shelf | Homcom |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |