| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85452917 |
| Color | 18 1/2" Depth |
| Size | 18" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85452917 |
| Color | 18 1/2" Depth |
| Size | 18" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
Hardware Resources ROBTD27 27" Wood Kitc... |
Over The Door Organizer - Hanging Door O... |
78.75" Tall Shoe Cabinet with Flip Drawe... |
Freestanding Kitchen Pantry with Glass D... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $795.52 | $126.99 | $199.99 | $516.49 |
| Brand | Hardware Resources | No | ZWYO HOSIMU | ZWYO HOSIMU |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |