| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85452968 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 7" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85452968 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 7" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
Basicwise Multipurpose Metal Mesh Basket... |
HOMCOM 72" Kitchen Pantry, Modern 4-Door... |
50pcs Stand Up Pouch Bags, Zipper Lock S... |
Retro-Modern Wall Display Cabinet Set wi... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $33.49 | $313.49 | $32.49 | $1,206.99 |
| Brand | Basicwise | Homcom | Unique Bargains | ZWYO HOSIMU |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |