| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85453004 |
| Color | 19 1/2" Depth |
| Size | 22" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85453004 |
| Color | 19 1/2" Depth |
| Size | 22" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
Sorbus Clear Plastic Organizer Storage B... |
Slide-A-Shelf Custom Made-To-Fit Slide-O... |
Modern Freestanding Pantry Cabinet with ... |
4x Mop Broom Holder Wall Mount, 304 Stai... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $40.99 | $109.49 | $387.49 | $20.99 |
| Brand | Sorbus | Slide-A-Shelf | ZWYO HOSIMU | Unique Bargains |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |