| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85453110 |
| Color | 21 1/2" Depth |
| Size | 35 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85453110 |
| Color | 21 1/2" Depth |
| Size | 35 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
|
Reusable Silicone Food Fresh Bag Leak Pr... |
HOMCOM 41" Kitchen Pantry, Modern 2-Door... |
Sorbus Plastic Storage Bins Clear Pantry... |
Heavy Duty 5 Layer Wire Shelving Rack Ad... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $22.49 | $145.49 | $29.99 | $54.49 |
| Brand | Unique Bargains | Homcom | Sorbus | karlinc |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |