| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85453121 |
| Color | 19 1/2" Depth |
| Size | 34 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85453121 |
| Color | 19 1/2" Depth |
| Size | 34 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
printed Kitchen nonslip Shelf cabinet dr... |
4 Pairs of Adjustable Wall Mount Pot Lid... |
72.5" Tall Pantry Cabinet with Adjustabl... |
72" Tall Kitchen Pantry Cabinet with Adj... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $20.99 | $15.49 | $445.99 | $253.49 |
| Brand | Ray Star | Unique Bargains | ZWYO HOSIMU | Bestier |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |