| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85453197 |
| Color | 23 1/2" Depth |
| Size | 16" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85453197 |
| Color | 23 1/2" Depth |
| Size | 16" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
Modern Tall Kitchen Pantry with Faux Mar... |
Roomfitters Kitchen Pantry Cabinet with ... |
Reusable Silicone Food Fresh Bag Leak Pr... |
Sorbus Airtight Food Storage Containers ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $415.99 | $457.49 | $22.49 | $37.99 |
| Brand | roomfitters | Unique Bargains | Sorbus | |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |