| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85453324 |
| Color | 23 1/2" Depth |
| Size | 32 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85453324 |
| Color | 23 1/2" Depth |
| Size | 32 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
72.5" Tall Pantry Cabinet with Adjustabl... |
3-Tier Wall Mount Shelf - 9.8"D x 43.3"W... |
Kessebohmer Arena 11 Inch Wide Dispensa ... |
printed foam kitchen shelf liner Red Pin... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $542.99 | $279.99 | $254.60 | $21.99 |
| Brand | ZWYO HOSIMU | No | Kessebohmer | Ray Star |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |