| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Outdoor Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85576962 |
| Color | Black and brown 43.3" x 21.7" x 24.8" |
| Size | 43.3" x 21.7" x 24.8" |
| Condition | new |
| Material | Rattan |
This garden storage box is ideal for storing your cushions, pillows, blankets, toys, and other items in the garden or on the patio.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Outdoor Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85576962 |
| Color | Black and brown 43.3" x 21.7" x 24.8" |
| Size | 43.3" x 21.7" x 24.8" |
| Condition | new |
| Material | Rattan |
|
Water Bottle Carrier Grip, Portable Soft... |
vidaXL Patio Storage Box Poly Rattan 39.... |
Water Bottle Bag Mesh Portable Bottle Ho... |
Outdoor Resin Storage Shed... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $18.49 | $140.99 | $18.99 | $993.49 |
| Brand | Unique Bargains | vidaXL | Unique Bargains | Moasis |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |