| Brand | Bulbrite |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Light Bulbs |
| Availability | In Stock |
| SKU | 86138851 |
| Color | 2700K (Warm White Light), 400 Lumens |
| Size | 2700K |
| Condition | new |
Create a unique look in your chandeliers by utilizing this 4-pack of 4 watt mini pear-shaped glass A15 LED bulbs, each long lasting and compatible with your dimmer technology and fixtures, with a clear finish and an E12 candelabra screw base.
| Brand | Bulbrite |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Light Bulbs |
| Availability | In Stock |
| SKU | 86138851 |
| Color | 2700K (Warm White Light), 400 Lumens |
| Size | 2700K |
| Condition | new |
Bulbrite Pack of (25) 25 Watt Dimmable C... |
Bulbrite Pack of (50) 15 Watt Dimmable C... |
Bulbrite Pack of (50) 15 Watt Dimmable C... |
4.5W LED G16.5 3000K-2000K Warm Dimming ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $48.99 | $59.49 | $64.49 | $8.49 |
| Brand | Bulbrite | Bulbrite | Bulbrite | Satco |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |