| Brand | Bulbrite |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Light Bulbs |
| Availability | In Stock |
| SKU | 88942104 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | 2700K |
| Condition | new |
Perfect for medium E26 base fixtures, this 4-pack of 7 watt A15 size bulbs, are ideal for smaller shades or small glass envelopes.
| Brand | Bulbrite |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Light Bulbs |
| Availability | In Stock |
| SKU | 88942104 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | 2700K |
| Condition | new |
6.5 Watt T6 LED Clear Finish GY6.35 Base... |
Westinghouse Lighting 4.5 Watt (60 Watt ... |
3 Watt T5 LED Frost Finish Bi Pin G4 Bas... |
Bulbrite LED Filament Pack of Non-Dimmab... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $18.49 | $30.49 | $11.78 | $27.99 |
| Brand | Satco | Westinghouse | Satco | Bulbrite |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |