| Brand | Bulbrite |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Light Bulbs |
| Availability | In Stock |
| SKU | 88942105 |
| Color | Soft White 3000K - 4000K |
| Size | 3000K |
| Condition | new |
Perfect for medium E26 base fixtures, this 4-pack of 7 watt A15 size bulbs, are ideal for smaller shades or small glass envelopes.
| Brand | Bulbrite |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Light Bulbs |
| Availability | In Stock |
| SKU | 88942105 |
| Color | Soft White 3000K - 4000K |
| Size | 3000K |
| Condition | new |
Bulbrite Pack of (3) Dimmable Flood MR16... |
Bulbrite Pack of (2) LED 3" Round Recess... |
Bulbrite Krystal Touch Pack of (20) 25 W... |
Bulbrite Multi Pack 7 Watt Dimmable A19 ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $34.99 | $36.49 | $54.49 | $60.99 |
| Brand | Bulbrite | Bulbrite | Bulbrite | Bulbrite |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |