| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Dining Sets |
| Availability | In Stock |
| SKU | 89284206 |
| Color | Brown 55.1" x 27.6" x 29.1"/ 5pcs |
| Size | 55.1" x 27.6" x 29.1" |
| Condition | new |
| Material | Rattan |
This garden dining set is a great choice for al fresco dining or just relaxing in the garden, backyard, or on the patio.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Dining Sets |
| Availability | In Stock |
| SKU | 89284206 |
| Color | Brown 55.1" x 27.6" x 29.1"/ 5pcs |
| Size | 55.1" x 27.6" x 29.1" |
| Condition | new |
| Material | Rattan |
Commercial 7 Pc Outdoor Patio Dining Set... |
Dane Outdoor 7 Piece Acacia Wood Dining ... |
Roundhill Furniture Amisos 5-Piece Dinin... |
Channell Mid-Century Modern 5 Piece Dini... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $585.49 | $977.49 | $757.99 | $1,237.99 |
| Brand | Lancaster Home | Christopher Knight Home | Roundhill Furniture | Armen Living |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |