| Brand | Craftmade |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Ceiling Fans |
| Availability | In Stock |
| SKU | 91150123 |
| Color | Soft White 3000K - 4000K |
| Size | 65" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
The Rush 65" Ceiling Fan (Model RSH65FB8-NWF) in Flat Black by Craftmade is designed to make a bold statement while delivering powerful performance.
| Brand | Craftmade |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Ceiling Fans |
| Availability | In Stock |
| SKU | 91150123 |
| Color | Soft White 3000K - 4000K |
| Size | 65" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
Moasis 52" Palm Leaf Tropical Style Ceil... |
52" Farmhouse Integrated LED Black Dimma... |
52-Inch Matte Black Ceiling Fan with RGB... |
Sofucor 48/52 Inch Solid Wood Ceiling Fa... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $157.99 | $222.49 | $119.99 | $200.40 |
| Brand | Moasis | Koo Decor | Breezary | boekaarcturusllc |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |