| Brand | FTL Lighting |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Outdoor Sconces |
| Availability | In Stock |
| SKU | 91372708 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | 23.6" 1 PACK |
| Condition | new |
| Material | Black |
【Squire Up Down Dimmable Led Lights】10-100% dimmable outdoor wall sconces-a stylish, versatile, and energy-efficient lighting option for indoor and outdoor spaces. Soft and uniform beam emanates from the fixture's top, bottom, and front.
| Brand | FTL Lighting |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Outdoor Sconces |
| Availability | In Stock |
| SKU | 91372708 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | 23.6" 1 PACK |
| Condition | new |
| Material | Black |
The Great Outdoors City Streets 8" Tall ... |
Nuvo Lighting 62/1573 Basic LED 7.5" Out... |
Long Outdoor Wall Lights Waterproof Mode... |
12" LED Wall Sconce Lighting Fixture - 5... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $194.00 | $33.76 | $88.49 | $133.49 |
| Brand | The Great Outdoors | Nuvo Lighting | LamQee | Klair Living |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |