| Brand | UNHO |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Sconces |
| Availability | In Stock |
| SKU | 91934918 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K,Cool White 7000K - 7500K,Daylight 5000K - 6500K |
| Size | 5 Layered-20x78cm |
| Condition | new |
| Material | Crystal |
Features Install crystal wall sconce in your staircase for a touch of grandeur, As you ascend or descend, the soft, refracted light from each crystal prism creates a mesmerizing play of light, turning your stairway into a sparkling pathway, enhancing…
| Brand | UNHO |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Sconces |
| Availability | In Stock |
| SKU | 91934918 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K,Cool White 7000K - 7500K,Daylight 5000K - 6500K |
| Size | 5 Layered-20x78cm |
| Condition | new |
| Material | Crystal |
Vaxcel Lighting Vine 1 Light Bathroom Sc... |
Livabliss Movita Cottage Wall Sconce... |
KAYLA Alabaster Wall Sconce 22", Modern ... |
Koiny Modern 2-light Globe Wall Sconces ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $89.99 | $113.49 | $486.49 | $125.99 |
| Brand | Vaxcel Lighting | Livabliss | KAYLA | New Decor |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |