| Brand | TanyaDecor |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Semi-Flush Mount Lights |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92255301 |
| Color | 31.5 in |
| Size | 31.5 in |
| Condition | new |
| Material | Wood,Metal |
Warm, versatile, and brimming with modern farmhouse charm, this 5-light walnut wood track light is like a stylized wooden beam that bends to your will, its walnut wood frame grounding the space in warmth, while the 5 rotatable heads pivot like curious…
| Brand | TanyaDecor |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Semi-Flush Mount Lights |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92255301 |
| Color | 31.5 in |
| Size | 31.5 in |
| Condition | new |
| Material | Wood,Metal |
Varaluz Banana Leaf 3-Light Semi-Flush W... |
Elk Home Treme Brushed Nickel With White... |
Innovations Lighting Endless Possibiliti... |
Access Lighting Port Nine Martini LED Se... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $999.00 | $150.00 | $479.60 | $124.00 |
| Brand | Varaluz | Atlas Lighting & Home | Innovations Lighting | Access Lighting |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |