| Brand | Levi's |
| Merchant | Amazon |
| Category | Clothing |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0018OQZ6K |
| Color | Black |
| Size | 38W x 32L |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Cotton |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Clothing |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Men > Clothing > Jeans |
Sits at waist Mid Rise: 11.5", Front rise: 11 1/2",Knee: 17 1/4",Leg opening: 18 1/4",Measurements based on size 32 Slim through seat and thigh
| Brand | Levi's |
| Merchant | Amazon |
| Category | Clothing |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0018OQZ6K |
| Color | Black |
| Size | 38W x 32L |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Cotton |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Clothing |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Men > Clothing > Jeans |
Off Shoulder Bridesmaid Dresses Long Sat... |
SANGTREE Womens and Girls Long Sleeve Fl... |
Pops for dad and father's day from daugh... |
Halcurt Women's Short Sleeve Rash Guard ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $54.99 | $25.99 | $31.99 | $28.99 |
| Brand | RUOYIOZ | SANGTREE | Pops store | Halcurt |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |