| Brand | Proto |
| Merchant | Amazon |
| Category | Tools |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B002GK9H4W |
| Color | Multi |
| Size | 11/16in |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Alloy Steel |
| Google Product Category | Hardware > Tools |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Power & Hand Tools > Hand Tools > Sockets & Socket Sets > Individual Drive Sockets > Triple Square Drive |
Made of heat-treated alloy steel Ball detent 3/8-inch Drive Drag Link Socket 11/16-inch Size 1/8-inch Tip width, Made in USA
| Brand | Proto |
| Merchant | Amazon |
| Category | Tools |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B002GK9H4W |
| Color | Multi |
| Size | 11/16in |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Alloy Steel |
| Google Product Category | Hardware > Tools |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Power & Hand Tools > Hand Tools > Sockets & Socket Sets > Individual Drive Sockets > Triple Square Drive |
Serious Grit 150 Grit Ceramic Grain PSA ... |
HARFINGTON 2pcs Flat Hex Head Screwdrive... |
Uno Mejor Pink High Vis Vest for Men, Co... |
Hegebeck 1 Pcs Leather Craft Punch Hole ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $29.99 | $4.49 | $9.98 | $15.99 |
| Brand | Serious Grit | HARFINGTON | Uno Mejor | Hegebeck |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock Scarce | In Stock Scarce | Leadtime |