| Brand | Legacy Manufacturing |
| Merchant | Amazon |
| Category | Vehicles & Parts |
| Availability | In Stock |
| SKU | B003BJN1SU |
| Color | 3/8" NPT Ends |
| Size | 1/2" (inch) x 6' (feet) |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Pvc,Rubber |
| Google Product Category | Vehicles & Parts |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Power & Hand Tools > Power Tool Parts & Accessories > Air Tool Parts & Accessories > Hoses |
Extreme all-weather flexibility, even in subzero temperatures! (-40° to 140°F) Won't kink under pressure Lightweight and easy to handle Lays flat - no memory Durable and abrasion-resistant outer cover Max. working pressure at 70°F: 300 psi Includes bend restrictor to reduce wear and tear, prolonging the life of the hose Color: ZillaGreen
| Brand | Legacy Manufacturing |
| Merchant | Amazon |
| Category | Vehicles & Parts |
| Availability | In Stock |
| SKU | B003BJN1SU |
| Color | 3/8" NPT Ends |
| Size | 1/2" (inch) x 6' (feet) |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Pvc,Rubber |
| Google Product Category | Vehicles & Parts |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Power & Hand Tools > Power Tool Parts & Accessories > Air Tool Parts & Accessories > Hoses |
Compatible With Toyota Tacoma 2023 Wiper... |
Gates 2/3VX500 Super HC Molded Notch Pow... |
VDO 360023 150 PSI Pressure Sender... |
RealTruck UnderCover SwingCase Truck Bed... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $36.99 | $51.03 | $69.99 | $199.99 |
| Brand | DIOCNAD | Gates | VDO | RealTruck |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock | In Stock Scarce | Available Date |