| Brand | JAM Paper |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B008BB3L6A |
| Color | 25 Per Pack |
| Size | 10" x 13" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Paper |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Office Products > Office & School Supplies > Envelopes, Mailers & Shipping Supplies > Envelopes > Catalog Envelopes |
Color: White Size: 10 x 13 inches Quantity: 25/pack Features a straight flap with gummed closure and smooth paper finish. Perfect for personal mail, business mailings, greeting cards, announcements, and so much more! Organize and store a variety of content with JAM Paper Open End Catalog Envelopes. Instead of compromising your content's original state, use these 10" x 13" catalog envelopes to keep them flat and secure. Also ideal to use for storing receipts, bills, money, photographs, and more! However you use, our high quality envelopes provide versatility and style. This pack contains 25 10" x 13" envelopes, and each has a open end opening, straight flap, gum closure, smooth finish, and is made from 24 lb. paper. Size: 10in x 13in | Color: White | Quantity: 25/pack
| Brand | JAM Paper |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B008BB3L6A |
| Color | 25 Per Pack |
| Size | 10" x 13" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Paper |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Office Products > Office & School Supplies > Envelopes, Mailers & Shipping Supplies > Envelopes > Catalog Envelopes |
5 PCS Long Head Deep Hole Marker Pens, 2... |
MILIJIA Coat Rack, Over The Door Hanger ... |
2025 Blueline DoodlePlan Botanica 22-inc... |
YYaaloa 4pcs Cute Retractable Erasable G... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $7.99 | $23.98 | $16.36 | $5.99 |
| Brand | Drkicsy | MILIJIA | Blueline | YYaaloa |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock Scarce | In Stock |