| Brand | CORRELL, INC |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | Leadtime |
| SKU | B00A2BUK5W |
| Color | Red |
| Size | 48" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Alloy Steel |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Home & Kitchen > Furniture > Game & Recreation Room Furniture > Folding Tables & Chairs > Folding Tables |
SIZE: Table Size is 48", 29" high, Round TOP: Red High Pressure Laminate top resists scratch's, paint, markers, crayons, and food and stains far better than melamine Heavy Duty 3/4" thick high density particle board core with backer sheet to help prevent warping Made in USA, Custom Built-to-Order Black heavy duty one piece steel frame / apron and T-molding
| Brand | CORRELL, INC |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | Leadtime |
| SKU | B00A2BUK5W |
| Color | Red |
| Size | 48" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Alloy Steel |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Home & Kitchen > Furniture > Game & Recreation Room Furniture > Folding Tables & Chairs > Folding Tables |
E-Z LOK Knife Threaded Insert for Soft W... |
Famiware Venus Plates and Bowls Sets, 24... |
Flat Poly Tubing 8 inches x 82 Feet 4 Mi... |
MIRACLE Ceraton Ceramic Fiber Stones – 1... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $11.15 | $138.99 | $22.95 | $107.99 |
| Brand | E-Z LOK | famiware | cncarbonfiber | MIRACLE |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock | In Stock Scarce | In Stock Scarce |