| Brand | Douglas |
| Merchant | Amazon |
| Category | Toys |
| Availability | In Stock |
| SKU | B00C5NCI5K |
| Color | Black / Tan |
| Size | 5" (13 cm) Tall |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Polyester |
| Google Product Category | Toys & Games > Toys |
| Product Type | Toys & Games > Stuffed Animals & Plush Toys > Stuffed Animals & Teddy Bears |
Prince is a handsome little German Shepherd stuffed animal in an endearing seated pose. He is crafted with cuddly materials that will hold up to hours of playtime fun. Quality polyester fill within makes Prince squeezably soft. True to his breed, he features a black and tan plush coat with realistic markings. Prince's bright eyed expression and oversized ears bring this lovable plush German Shepherd Dog to life. Designed in Keene, New Hampshire, U.S.A. by Douglas Cuddle Toys, makers of endearing plush toys for over 60 years. Measures 5" (13 cm) high. Safe for all ages over 24 months, machine washable. Prince GERMAN SHEPHERD
| Brand | Douglas |
| Merchant | Amazon |
| Category | Toys |
| Availability | In Stock |
| SKU | B00C5NCI5K |
| Color | Black / Tan |
| Size | 5" (13 cm) Tall |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Polyester |
| Google Product Category | Toys & Games > Toys |
| Product Type | Toys & Games > Stuffed Animals & Plush Toys > Stuffed Animals & Teddy Bears |
Traxxas 1/10 Bigfoot Monster Truck HD w/... |
Gemscream Football Bean Bag Toss Games w... |
Spirit Halloween Toddler Elsa Dress Cost... |
Nintendo, Mario Bros U Bullet Bill Plush... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $239.95 | $22.99 | $44.99 | $19.79 |
| Brand | Traxxas | Gemscream | Spirit Halloween | Nintendo |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock Scarce | In Stock Scarce |