| Brand | A and A Scales |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock |
| SKU | B00PAYH84W |
| Size | 20" x 43" x 2.5" inches |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Rubber |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Toys & Games > Stuffed Animals & Plush Toys > Stuffed Animals & Teddy Bears |
43" x 20" - 660 lb capacity, stainless steel cover with rubber mat, Electric or Battery powered (AA batteries) Livestock Scale, vet scale, hog scale, sheep scale 50% re-stocking fee on used merchandise.
| Brand | A and A Scales |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock |
| SKU | B00PAYH84W |
| Size | 20" x 43" x 2.5" inches |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Rubber |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Toys & Games > Stuffed Animals & Plush Toys > Stuffed Animals & Teddy Bears |
Genuine KUOYUH Thermal Circuit Breaker 4... |
uxcell 16Pcs Plastic Round Washers, 8mm ... |
HUAREW W28-XQ1A-5 Thermal Circuit Breake... |
EASYEAH 2 Pcs Desk Grommet 2" / 50 mm, D... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $12.99 | $6.19 | $10.99 | $7.98 |
| Brand | KQEC | uxcell | HUAREW | EASYEAH |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | In Stock |